Fexti.cz - šerm a lukostřelba - Pardubice

Lukostřelba

Prohlédněte si naše vybavení.

Zajišťujeme historickou i moderní 3D lukostřelbu (střílí se na makety zvířat v životních velikostech, druh lovecké lukostřelby pocházející z Ameriky a Kanady).

Nabízíme střelbu z luků dobových, moderních sportovních a kladkových. Dále z kuší dobových od období ranné gotiky až po současnost. Nabídka zahrnuje půjčování kladkových loveckých kuší vybavených optikou a sportovních reflexních terčových kuší v profesionálním provedení kanadské značky Excalibur.

Střílí se jak do klasických kulatých FITA terčů (barevné kruhy) tak i do 3D terčů. Na požádání i do terčů netradičních - terče pohyblivé, a nebo střelba na balonky.

Kvalifikování trenéři v případě soutěží i národní rozhodčí jsou na našich akcích samozřejmostí.

Předvádíme lukostřelecké ukázky se zajímavým výkladem konzultanta Českého lukostřeleckého svazu v oblasti historické a instinktivní lukostřelby o historické a moderní střelbě z luků a kuší.

Prodáváme luky i kuše a to jak moderní, na terčovou a 3D lukostřelbu, tak i luky tradiční dlouhé a reflexní.

Taktéž provádíme servis, který zahrnuje seřizování luků, kuší a opravy šípů a je možnost i výuky střelby pod vedením zkušených trenérů 2 a 3 třídy.

Střelbu z luků a kuší si můžete vyzkoušet (popřípadě i objednat výuku) na střelnici na Kunětické Hoře. Na této speciální 3D střelnici si můžete zastřílet pod odborným vedením z luků a kuší jak dobových tak i moderních.